„Spotlight” w rozgłośniach radiowych!

Pełną parą ruszyła promocja utworu Spotlight w wykonaniu Tomasza Dolskiego. Jest to propozycja skrzypka, zgłoszona do Konkursu Eurowizji 2018. Od kilku dni utwór Spotlight można usłyszeć w największych polskich rozgłośniach.

Na ogólnopolskiej antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia Spotlight zadebiutował 24 stycznia, w audycji Muzyczna Jedynka, prowadzonej przez Marię Szabłowską.

Natomiast pierwszy wywiad promocyjny odbył się w Polskim Radiu RDC. W dniu 13 stycznia Tomasz Dolski był gościem Bogdana Fabiańskiego w audycji „Bez  limitu”. Opowiedział o utworze Spotlight, o współpracy z Petem Hammondem, producentem Spotlight oraz o swoich  muzycznych planach.

Artystę cieszy także, że Spotlight trafił również na playlistę Polskiego Radia Poznań, do fanów z rodzinnej Wielkopolski.

Utwór Spotlight to propozycja Tomasza Dolskiego, zgłoszona do Konkursu Eurowizji 2018. Utwór został nagrany pod koniec minionego roku w Londynie z Petem Hammondem – producentem takich gwiazd jak m.in. Kylie  Minogue.

Artysta nie zwalnia tempa, już w najbliższą sobotę (27.01) zagra koncert w Trzciance, 1 lutego 2 koncerty w Suchym Lesie. Po południowych koncertach pod Poznaniem planowane są również wywiady w mediach. Zaplanowano już rozmowę na żywo o godz. 20:00 na antenie Radia Poznań.

Całą audycję, która odbyła się 24 stycznia na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia można znaleźć oraz wysłuchać na poniższej stronie:

https://www.polskieradio.pl/7/160

Udostępnij
Powered by dr-pecet