„Spotlight” w rozgłośniach radiowych!

Pełną parą ruszyła promocja utworu Spotlight w wykonaniu Tomasza Dolskiego. Jest to propozycja skrzypka, zgłoszona do Konkursu Eurowizji 2018. Od kilku dni utwór Spotlight można usłyszeć w największych polskich rozgłośniach.

Na ogólnopolskiej antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia Spotlight zadebiutował 24 stycznia, w audycji Muzyczna Jedynka, prowadzonej przez Marię Szabłowską.

Natomiast pierwszy wywiad promocyjny odbył się w Polskim Radiu RDC. W dniu 13 stycznia Tomasz Dolski był gościem Bogdana Fabiańskiego w audycji „Bez  limitu”. Opowiedział o utworze Spotlight, o współpracy z Petem Hammondem, producentem Spotlight oraz o swoich  muzycznych planach.

Artystę cieszy także, że Spotlight trafił również na playlistę Polskiego Radia Poznań, do fanów z rodzinnej Wielkopolski.

Utwór Spotlight to propozycja Tomasza Dolskiego, zgłoszona do Konkursu Eurowizji 2018. Utwór został nagrany pod koniec minionego roku w Londynie z Petem Hammondem – producentem takich gwiazd jak m.in. Kylie  Minogue.


Artysta nie zwalnia tempa, już w najbliższą sobotę (27.01) zagra koncert w Trzciance, 1 lutego 2 koncerty w Suchym Lesie. Po południowych koncertach pod Poznaniem planowane są również wywiady w mediach. Zaplanowano już rozmowę na żywo o godz. 20:00 na antenie Radia Poznań.


Całą audycję, która odbyła się 24 stycznia na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia można znaleźć oraz wysłuchać na poniższej stronie:


https://www.polskieradio.pl/7/160


 

Tomasz Dolski startuje w preeliminacjach konkursu Eurowizji 2018!

Dziennik Eurowizyjny 13 stycznia napisał pierwszy artykuł na temat udziału artysty w konkursie Eurowizji, zachęcamy do przeczytania:

https://dziennik-eurowizyjny.pl/2018/01/13/tomasz-dolski-z-must-be-the-music-do-krajowych-eliminacji-2018/

Na stronie Dziennika można również wysłuchać utworu "Spotlight" oraz zagłosować na niego.

We wtorek (16.01.18) Tomasz był gościem Bogdana Fabiańskiego w programie "Bez limitu" w Polskim Radiu RDC, gdzie opowiadał o muzyce, planach związanych z Eurowizją oraz współpracą z Petem Hammondem - producentem muzycznym, z którym pracował nad zgłaszanym do konkursu utworem.

Cały wywiad można wysłuchać na stronie Radia:

http://www.rdc.pl/podcast/bez-limitu-czyli-bogdan-fabianski-zaprasza-16-01-2018/

 

Koncert w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej

15 października 2017 roku Tomasz Dolski wystąpił jako gość specjalny podczas premiery spektaklu "Koncert Wiedeński" w słynnym warszawskim Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej. Udział skrzypka był kontrapunktem do muzyki poważnej wykonywanej przez orkiestrę "Viva Ivo" oraz solistów operowych. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać w wykonaniu Tomasza m.in. utwory pochodzące z autorskiego projektu "Symfonia na Skrzypce i Dj-a". Mocne elektroniczne brzmienia połączone z improwizacją i melodiami największych hitów muzyki poważnej spotkały się z niezwykle energicznym i pozytywnym przyjęciem przez publiczność, która domagała się bisów. W ten sposób scena wyjątkowego Teatru pozostanie w stałej współpracy z 22-letnim skrzypkiem, który kocha przecież łączyć tradycję z nowoczesnością w przeróżnym wydaniu.

Wśród gwiazd występujących tego dnia w spektaklu znalazł się m.in. tenor Ivo Orłowski.

 

Andy Lee Gore ft. Tomasz Dolski – I DON’T SUFFER!

1 czerwca odbyła się internetowa premiera wakacyjnego singla jaki Tomasz nagrał z wokalistą Andy Lee Gore. Wydawnictwo: Music Records.

Życzymy miłego odsłuchu!

 

 

 

Koncert Dyplomowy na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy

Od wielu lat oprócz rozmaitych koncertów muzyk kładzie duży nacisk na edukację. 30 maja 2017 roku podsumował kolejny etap w swoim życiu grając uroczysty Koncert Dyplomowy na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Ukończył studia licencjackie na Wydziale Jazzu, ze specjalizacją skrzypiec jazzowych. W tym samym roku Tomasz ukończył również Studium Pedagogiczne na Uczelni.

 

Wydarzenie odbyło się w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej przy ul. Gdańska 20.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna > ostatnia >>
.   

youtube